052-4423268
לגיוס עובדים וייעוץ השאירו פרטים ונחזור אליכם

 

 

תקנון האתר

  1. דף הבית
  2. תקנון האתר
חיפוש עבודה

מבוא

תנאים והגבלות אלה מסדירים את השימוש באתר של חברת ריקרוטיקס recruitx.co.il ובשירותי הגיוס שלנו. על ידי שימוש בשירותים שלנו, אתה מסכים להיות כפוף לתנאים והגבלות אלה.

 

שירותים

אנו מציעים שירותי גיוס ללקוחות המבקשים לגייס מועמדים לארגונים שלהם. השירותים שלנו כוללים מיקור, מיון והצגת מועמדים מתאימים ללקוחות.

 

עמלות

העמלות שלנו עבור שירותי הגיוס מבוססות על התנאים שסוכמו עם כל לקוח בנפרד. שכר הטרחה מבוסס בדרך כלל על אחוז ממשכורתו השנתית של המועמד, והם מגיעים עם קבלת הצעת העבודה של המועמד.

 

קורות חיים

כאשר מועמד מגיש קורות חיים לחברת הגיוס שלנו, אנו עשויים לאחסן אותו במסד הנתונים שלנו לעיון עתידי. אנו עשויים להשתמש במידע שסופק כדי להתאים את המועמד למשרות פנויות נוכחיות או עתידיות שלדעתנו עשויות לעניין. על ידי שליחת קורות חיים לחברת הגיוס שלנו, אתה מסכים שנוכל להשתמש במידע שלך למטרות אלו.

 

סודיות

אנו מבינים את חשיבות הסודיות בכל הנוגע לתהליך הגיוס. לא נשתף מידע אישי של מועמד עם צד שלישי ללא הסכמה מראש של המועמד.

 

כתב ויתור

למרות שאנו עושים כל מאמץ להבטיח את דיוק המידע שאנו מספקים, איננו יכולים להבטיח שהמידע שלם או מדויק. איננו אחראים לטעויות או השמטות כלשהן במידע המסופק.

 

הגבלת אחריות

אין החברה אחראית לכל אובדן או נזק הנובע משירותי הגיוס שלנו.

 

חוק מסדיר

תנאים והגבלות אלה יהיו כפופים ויתפרשו בהתאם לחוקי מדינת ישראל. כל מחלוקת הנובעת מתנאים והגבלות אלה תיפתרנה באמצעות בוררות בהתאם לחוק.

 

תיקונים

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות תנאים והגבלות אלה בכל עת. כל שינוי יתפרסם באתר האינטרנט שלנו ויכנס לתוקף מיד עם הפרסום.

 

איש קשר

אם יש לכם שאלות או חששות לגבי תנאים והגבלות אלה, אנא צרו עמנו קשר דרך טופס צור קשר באתר.

 

על ידי שימוש בשירותי הגיוס שלנו, אתה מסכים להיות כפוף לתנאים והגבלות אלה. אנא קרא אותם בעיון לפני שתשתמש בשירותינו.

 

מדור קורות חיים

על ידי שליחת קורות חיים לחברת הגיוס שלנו, אתה מסכים שנוכל לאגור את המידע שלך במסד הנתונים שלנו ולהשתמש בו כדי להתאים לך מקומות עבודה נוכחיים או עתידיים שלדעתנו עשויים לעניין. אנו עשויים גם ליצור איתך קשר בנוגע להזדמנויות עבודה שלדעתנו עשויות לעניין אותך בהתבסס על קורות החיים שלך וניסיון עבודה קודם.אם אינך מעוניין לקבל התראות עבודה אלו, אנא הודע לנו על ידי יצירת קשר דרך הטופס המופיע באתר. לידיעתך, אנו עדיין נשמור את קורות החיים שלך במסד הנתונים שלנו לעיון עתידי.