052-4423268
לגיוס עובדים וייעוץ השאירו פרטים ונחזור אליכם

 

 

חברת השמה לאבטחת מידע וסייבר

  1. דף הבית
  2. חברת השמה להייטק
  3. חברת השמה לאבטחת מידע וסייבר
אבטחת סייבר

אבטחת סייבר הוא תחום שצומח במהירות, וככזה, קיים ביקוש גבוה לאנשי מקצוע מיומנים למילוי תפקידים שונים בתעשייה. כמגייס משאבי אנוש, חשוב להבין את סוגי התפקידים השונים הזמינים באבטחת סייבר וכיצד למשוך את הכישרונות הטובים ביותר לתפקידים אלו.

 

סוגי תפקידים בתחום אבטחת סייבר

מנתחי אבטחה: אנשי מקצוע אלו אחראים על ניטור וניתוח איומי אבטחה, ביצוע הערכות אבטחה ויישום פרוטוקולי אבטחה. הם גם אחראים על תחזוקת מערכות האבטחה והבטחת עמידה בתקנות התעשייה.

מהנדסי אבטחה: מהנדסי אבטחה אחראים לתכנון, פיתוח והטמעה של פתרונות אבטחה להגנה על נכסי הארגון. הם עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם מומחי IT אחרים כדי לזהות נקודות תורפה ולפתח פתרונות להפחתתן.

מנהלי אבטחה: מנהלי אבטחה אחראים לפקח על תוכנית האבטחה של הארגון, כולל מדיניות, נהלים וכוח אדם. הם גם מפתחים תוכניות אבטחה, עורכים הערכות סיכונים ומפקחים על ביקורת אבטחה.

מומחי חדירה: בודקי חדירה אחראים על זיהוי נקודות תורפה במערכות ובאפליקציות של הארגון. הם עורכים התקפות מדומות כדי לזהות חולשות ולספק המלצות לשיפורים.

קצין אבטחת מידע ראשי (CISO): CISOs אחראים לפקח על כל תוכנית האבטחה של הארגון, כולל ניהול סיכונים, ציות ותגובה לאירועים. הם עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם מנהלים בכירים כדי לפתח אסטרטגיות אבטחה ולהבטיח שתוכנית האבטחה של הארגון תואמת את היעדים העסקיים.

 

גיוס לתפקידי אבטחת סייבר

בעת גיוס לתפקידי אבטחת סייבר, חשוב להבין את הכישורים והכישורים הייחודיים הנדרשים לכל תפקיד. כמה טיפים לגיוס טאלנטים בתחום זה כוללים:

בנו מותג חזק: פתח מותג מעסיק חזק שמדגיש את המחויבות של הארגון שלך לאבטחת סייבר ואת היתרונות של עבודה בתחום זה.

שותפות עם אוניברסיטאות: בקשר עם אוניברסיטאות אפשר לזהות ולגייס כישרונות מובילים בתחום אבטחת סייבר. הציעו התמחויות ותוכניות שיתוף פעולה כדי לבנות קשרים עם עובדים עתידיים פוטנציאליים.

הסתכלו מעבר לכישורים המסורתיים: קחו בחשבון שישנם מועמדים שאולי אין להם רקע מסורתי של אבטחת סייבר אך יש להם כישורים וניסיון רלוונטיים בתחומים כגון פיתוח תוכנה או ניהול רשתות.

הציעו משכורות והטבות תחרותיות: לאנשי אבטחת מידע יש ביקוש גבוה, והצעת משכורות והטבות תחרותיות יכולה לעזור למשוך ולשמר כישרונות מובילים.

ספקו למועמדים הזדמנויות לצמיחה: אבטחת מידע היא תחום שמתפתח כל הזמן, והצעת הזדמנויות לצמיחה והתפתחות מקצועית יכולה לעזור למשוך ולשמר כישרונות מובילים.

 

גיוס עובדים לסייבר עם ריקרוטיקס

אבטחת מידע היא היבט מכריע בכל ארגון, ומשיכת אנשי מקצוע מיומנים לתחום זה היא חיונית. על ידי הבנת הסוגים השונים של עמדות אבטחת סייבר וכיצד למשוך כישרונות מובילים, חברת השמה איכותית יכולה לעזור לכם באיתור הטאלנטים הרלוונטיים עבורכם.

ריקרוטיקס מגייסת לעשרות ארגונים וחברות ייעוץ בתחום הסייבר. איישנו את התקנים המורכבים ביותר, לצד תהליכי גיוס מהירים ויעילים.

רוצים לגייס איתנו?

השאירו פרטים בתחתית העמוד ונשמח לסייע.

אולי יעניין אותך גם: