052-4423268
לגיוס עובדים וייעוץ השאירו פרטים ונחזור אליכם

 

 

גיוס למשרות כספים בכל התחומים

  1. דף הבית
  2. שירותי גיוס
  3. גיוס למשרות כספים בכל התחומים
תמונה של כסף

חברת השמה פיננסים

גיוס לתפקידים פיננסים בישראל דורש הבנה מעמיקה של נבכי תעשיית הפיננסים ועין חדה לזיהוי כישרונות מובילים. בין אם אתם מחפשים רואה חשבון, מבקר, מנהלת חשבונות, סמנכ"ל כספים או חשבת שכר, מגזר הפיננסים בישראל מלא הזדמנויות ואתגרים ייחודיים. במאמר זה, נחקור את עמדות המפתח בפיננסים ונציג את יתרונות הגיוס דרך חברת ריקרוטיקס, תוך מתן דגש על היתרונות הייחודיים שלנו בהבנת התפקידים הללו, שמירה על מאגר מועמדים נרחב וביצוע ראיונות טלפוניים מקצועיים כדי להבטיח התאמות מדויקות של מועמדים.

השמה למשרות כספים

מגזר הפיננסים כולל מגוון תפקידים, שלכל אחד מהם תחומי אחריות ומערך מיומנויות נפרדים. להלן כמה מהתפקידים המכריעים בתעשיית הפיננסים:

רואה חשבון: רואי חשבון אחראים לניהול רישומים פיננסיים, מעקב אחר הוצאות והבטחת עמידה בתקנות פיננסיות. הם ממלאים תפקיד מפתח בפעילות הפיננסית השוטפת של ארגון.

בקר/מבקר כספים: בקרים מפקחים על הניהול הפיננסי של חברה. הם מנתחים נתונים פיננסיים, מכינים דוחות ומספקים הדרכה להנהלה הבכירה לגבי החלטות פיננסיות.

מנהלת חשבונות: מנהלי חשבונות אחראים לשמור על רישומים פיננסיים מדויקים, לרבות רישום פעולות יומיות, ניהול חשבונות זכאים וחייבים ותיאום חשבונות.

סמנכ"ל כספים (מנהל כספים ראשי): מנהלי כספים הם המנהיגים הפיננסיים של ארגון, המפקחים על כל ההיבטים הפיננסיים, האסטרטגיה הפיננסית, ניהול הסיכונים והדיווח הכספי.

חשבת שכר: מומחי שכר מנהלים את שכר העובדים, מבטיחים עיבוד מדויק ובזמן של שכר וניכויים תוך עמידה בתקנות המס.

חברת גיוס מומלצת לתחום הכספים

מציאת הטאלנט הנכון בתעשיית הפיננסים דורשת סוכנות גיוס עם הבנה עמוקה של תפקידים אלו, גישה למאגר מועמדים עצום ומחויבות לבחירת מועמדים מדויקת. אלו בדיוק החוזקות שלנו. אנו מציעים שלושה יתרונות מרכזיים לארגונים המחפשים אנשי מקצוע בתחום הפיננסים:

הבנת התפקידים: ב- RecruitX יש לנו הבנה מקיפה של הדרישות והציפיות המורכבות של תפקידי פיננסים. צוות מגייסי הכספים המסור שלנו מחזיק בידע ממקור ראשון בתעשייה, ומבטיח שאנו מזהים במדויק מועמדים עם הכישורים והניסיון הרלוונטיים כדי לענות על הצרכים שלך.

מאגר מועמדים ענק: מאגר המועמדים הנרחב שלנו כולל מגוון רחב של מועמדים בתחום הפיננסים המחפשים באופן פעיל הזדמנויות חדשות או פתוחים לחקור את שוק העבודה. הרשת הרחבה הזו מאפשרת לנו לזהות ולגשת במהירות לכישרונות מהשורה הראשונה, ולחסוך ללקוחותינו זמן ומאמץ יקרים בתהליכי הגיוס שלהם.

ראיונות טלפוניים מקצועיים: ב- RecruitX, אנו נותנים עדיפות לאיכות ההתאמות של המועמדים שלנו. אנו עורכים ראיונות טלפוניים מקצועיים כדי להעריך את המועמדים לא רק על כישוריהם הטכניים אלא גם על ההתאמה התרבותית והכישורים הרכים שלהם. תהליך ההערכה היסודי שלנו מבטיח שאנו מספקים לך המלצות מדויקות למועמדים המתואמים עם הערכים והיעדים של הארגון שלך.

זה בסדר, אם הגעתם לפה אתם יכולים לשאול… כי הרי זו הסיבה שאתם פה. אז נשמח לעזור לכם קצת עם הניסוח של השאלה… האם אתם מעדיפים לשאול אותנו מה אנחנו עושים אחרת… או אולי תעדיפו לשאול מדוע כדאי שנעבוד איתכם. אז אנחנו יכולים לספר לכם שאחנו מבינים בכספים, גייסנו להרבה משרות בתחום וגם אנחנו עובדים עם חיפוש בוליאני בלינקדין וגם אנחנו צדים בטלגרם וגם בפייסבוק וגם בעוד המון מקומות ויש לנו את המועמדים הכי שווים. אבל את זה כל אחד יכול להגיד לכם והאמת היא שמרבית החברות עושות את זה. אז במה אנחנו שונים? אנחנו מוכרים אותך – הלקוח. מה זה אומר? זה אומר שאנחנו לומדים להכיר אותך ואת הצרכים שלך ומדברים כאילו אנחנו עובדים אצלך בחברה. איך אנחנו עושים את זה? מנהל/ת תיק הלקוח שלנו תגיע אליכם למשרד לפגישה וגם תצטרך במידה ותרצו לראיון של מועמד שאנו מביאים כדי להבין איך אתם חושבים ומה חשוב לכם. ומה עם תהליך הליווי שלנו? אנחנו שמחים ששאלת. אנחנו מלווים כל לקוח וכל מועמד אישית. ואם אתם סקפטיים אז מצוין, חובת ההוכחה עלינו!

 

רוצים שנסייע לכם בגיוס למשרות כספים?

השאירו פרטים בתחתית העמוד ונשמח לסייע.